Usługi

Kredyt Hipoteczny

Marzysz o własnym mieszkaniu, ale nie jesteś w stanie sfinansować go z oszczędności? Na pomoc przychodzi kredyt hipoteczny, który pozwoli szybko zrealizować marzenia o nowym domu.

dowiedz się więcej

Kredyt Gotówkowy

Potrzebujesz finansowania na dowolny cel? Pomogę Ci wybrać najbardziej korzystny kredyt gotówkowy, który pozwoli zrealizować marzenia i nie stanie się zbytnim obciążeniem w przyszłości.

dowiedz się więcej

Kredyt deweloperski

Przed Tobą ambitny projekt budowlany na dużą skalę? W sfinansowaniu inwestycji niezbędny może okazać się kredyt deweloperski, który umożliwi realizację nawet złożonych budowlanych przedsięwzięć.

dowiedz się więcej

Kredyt inwestycyjny

Szukasz sposobu na finansowanie nowych biznesowych przedsięwzięć? Warto rozważyć opcję kredytu inwestycyjnego, który pozwoli Ci rozwinąć lub zmodernizować firmę.

dowiedz się więcej

Kredyt firmowy

Gdy potrzebujemy środków na finansowanie inwestycji budowlanych najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na zaciągniecie tak zwanego kredytu deweloperskiego.

dowiedz się więcej

Pożyczka hipoteczna

Potrzebujesz dodatkowego finansowania i jesteś właścicielem nieruchomości? Może zainteresować Cię opcja pożyczki, w której głównym zabezpieczeniem jest hipoteka.

dowiedz się więcej

Kredyt obrotowy

Potrzebujesz dodatkowego finansowania na pokrycie kosztów bieżącej działalności firmy, takich jak koszty zatrudnienia personelu, czy koszty administracyjne? Kredyt obrotowy może okazać się idealnym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb.

dowiedz się więcej

Kredyt konsolidacyjny

Masz szereg zobowiązań kredytowych, których spłata zaczyna przysparzać problemów? Może zainteresować Cię połączenie ich w jedną ratę w ramach kredytu konsolidacyjnego, który pomoże uregulować powstałe zadłużenie.

dowiedz się więcej

Dlaczego ja?

Doświadczenie

W sektorze usług finansowych pracuję od kilkunastu lat. Ukończyłem studia na kierunku Finanse i Bankowość, po których podjąłem pracę jako konsultant kredytowy. Zajmowałem to stanowisko w kliku bankach, aż do roku 2008, kiedy zdecydowałem się na samodzielną działalność doradcy kredytowego. Duże grono zadowolonych Klientów i rosnąca liczba poleceń świadczy o moim sumiennym i rzetelnym podejściu do pracy, którą wykonuję z pasją i zaangażowaniem

Profesjonalizm

Każdy Klient to odrębna historia. Jestem gotów by jej wysłuchać i dogłębnie ją poznać. To indywidualne podejście i głębokie wnikanie w specyfikę konkretnego przypadku odróżnia moje usługi od sposobu działania większości dostępnych na rynku firm zajmujących się doradztwem kredytowym. Gwarantuję staranne zapoznanie się z każdą sprawą i dobór optymalnego rozwiązania dedykowanego danemu Klientowi.

Terminowość

W branży finansowej pojęcie solidności rozumiane jest również jako rzetelne dotrzymywanie terminów. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak cenny jest czas moich Klientów, dlatego terminowość to dla mnie kluczowy aspekt współpracy. Na konsultacje zapraszam Państwa do mojego biura w centrum Warszawy. W razie potrzeby chętnie ustalę spotkanie również w innym, dogodnym dla Klientów miejscu.

Blog

Raty kredytu hipotecznego

Wysokość miesięcznej raty kredytu, którą będziesz płacić do momentu, aż spłacisz całe zobowiązanie, zależy od wielu czynników. Wpływa na to jego kwota, czas spłaty, wysokość oprocentowania, ale również forma raty – równa lub malejąca. Która z nich jest lepszym rozwiązaniem dla kredytobiorcy? Z czego składa się rata kredytu? Kwota, którą co miesiąc musisz przelewać na […]

czytaj dalej
Wszystkie artykuły