Kredyt Hipoteczny

Własny dom to podstawowe marzenie każdego młodego człowieka. Nie każdego jednak stać na to, by je zrealizować. Sposobem na skrócenie drogi do swojego upragnionego domu może być wzięcie kredytu hipotecznego.

Jest to długoterminowy kredyt o niskim oprocentowaniu, którego spłatę zabezpiecza się hipoteką. To dzięki niej bank jako pierwszy będzie mógł odzyskać zaległości, w przypadku, gdy kredyt przestanie być spłacany, nawet jeśli kredytobiorca sprzeda nieruchomość.

Kredyt hipoteczny to szalenie popularne narzędzie finansowe, dlatego na rynku istnieje bardzo wiele ofert, które stale ewoluują, dynamicznie reagując na zmieniającą się sytuację. Przeciętny konsument może z łatwością zagubić się gąszczu finansowo-prawnych zawiłości. Dlatego warto skorzystać z moich usług!

Jaka jest moja rola w tym procesie?

 • Porównam dostępne na rynku warianty cenowe
 • wyselekcjonuję najbardziej korzystny produkt
 • wynegocjuję najkorzystniejsze warunki cenowe – wyjaśnię i omówię zapisy umowy kredytowej
 • poprowadzę procedurę kredytową aż do finalizacji transakcji

 

  W czym mogę pomóc?

  Kredyt Gotówkowy

  Potrzebujesz finansowania na dowolny cel? Pomogę Ci wybrać najbardziej korzystny kredyt gotówkowy, który pozwoli zrealizować marzenia i nie stanie się zbytnim obciążeniem w przyszłości.

  dowiedz się więcej

  Kredyt deweloperski

  Przed Tobą ambitny projekt budowlany na dużą skalę? W sfinansowaniu inwestycji niezbędny może okazać się kredyt deweloperski, który umożliwi realizację nawet złożonych budowlanych przedsięwzięć.

  dowiedz się więcej

  Kredyt inwestycyjny

  Szukasz sposobu na finansowanie nowych biznesowych przedsięwzięć? Warto rozważyć opcję kredytu inwestycyjnego, który pozwoli Ci rozwinąć lub zmodernizować firmę.

  dowiedz się więcej

  Kredyt firmowy

  Gdy potrzebujemy środków na finansowanie inwestycji budowlanych najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na zaciągniecie tak zwanego kredytu deweloperskiego.

  dowiedz się więcej
  Usługi