Kredyt Gotówkowy

Kredyt gotówkowy to bardzo popularny produkt finansowy wśród klientów indywidualnych. Jego zdecydowaną zaletą jest fakt, że sami decydujemy, na jaki cel przeznaczymy uzyskane w ten sposób fundusze. Wymarzone wakacje, wyczekany remont, czy też zupełnie inny cel? Ty decydujesz! A bank lub inna instytucja finansowa szybko i bezproblemowo dostarcza ku temu środki.

Tak brzmi to w teorii, w praktyce jednak trzeba wykazać się większą czujnością i zapobiegliwością, bowiem na rynku kredytów gotówkowych egzystuje bardzo duża liczba podmiotów, które często zmieniają swoje oferty, dopasowując je do dynamicznego rozwoju warunków. Bank, parabank, czy inna instytucja finansowa? Łatwo ulec propozycji, która wydaje się korzystna, a na dłuższą metę może stanowić poważne obciążenie dla  Klienta… Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalisty.

Jaka jest moja rola w tym procesie?

 • zapoznam Klienta z aktualną ofertą wszystkich banków i instytucji finansowych
 • przeanalizuję wady i zalety dostępnych rozwiązań kredytowych
 • pomogę wybrać najkorzystniejszą ofertę
 • uchronię przed ofertami wykorzystującymi niekorzystne dla Klienta „kruczki”
 • wyjaśnię bardziej skomplikowane postanowienia umowy

  W czym mogę pomóc?

  Kredyt Hipoteczny

  Marzysz o własnym mieszkaniu, ale nie jesteś w stanie sfinansować go z oszczędności? Na pomoc przychodzi kredyt hipoteczny, który pozwoli szybko zrealizować marzenia o nowym domu.

  dowiedz się więcej

  Kredyt deweloperski

  Przed Tobą ambitny projekt budowlany na dużą skalę? W sfinansowaniu inwestycji niezbędny może okazać się kredyt deweloperski, który umożliwi realizację nawet złożonych budowlanych przedsięwzięć.

  dowiedz się więcej

  Kredyt inwestycyjny

  Szukasz sposobu na finansowanie nowych biznesowych przedsięwzięć? Warto rozważyć opcję kredytu inwestycyjnego, który pozwoli Ci rozwinąć lub zmodernizować firmę.

  dowiedz się więcej

  Kredyt firmowy

  Gdy potrzebujemy środków na finansowanie inwestycji budowlanych najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na zaciągniecie tak zwanego kredytu deweloperskiego.

  dowiedz się więcej
  Usługi