Kredyt inwestycyjny

Każdy przedsiębiorca pragnie, by jego firma prężnie się rozwijała. Nie każdego jednak stać na to, by zainwestować odpowiednie środki w sprzęt, czy nowe technologie, które dadzą przedsiębiorstwu przewagę konkurencyjną. W takiej sytuacji odpowiednim rozwiązaniem może być kredyt inwestycyjny.

Jest to rodzaj pożyczki, która umożliwi sfinansowanie planowanych inwestycji, dzięki czemu firma może wzmocnić swoją sytuację na rynku, poprawić jakość usług lub produktów, rozszerzyć zakres kompetencji albo zdobyć przewagę nad konkurencją.

Wysokość możliwego do uzyskania kredytu inwestycyjnego zależna jest zarówno od kondycji finansowej przedsiębiorstwa, jak i od stopnia ryzyka, jaki wiąże się z konkretną, planowaną inwestycją. Kluczowym zagadnieniem staje się zatem przedstawienie odpowiedniego planu inwestycyjnego, który zdobędzie przychylność instytucji finansowych.

Jaka jest moja rola w tym procesie?

 • dogłębnie przeanalizuję plan inwestycyjny
 • wskażę obszary do ewentualnych ulepszeń we wniosku
 • zajmę się załatwieniem wszelkich formalności
 • oszczędzę cenny czas przedsiębiorcy, maksymalnie skracając jego drogę do uzyskania kredytu

  W czym mogę pomóc?

  Kredyt Hipoteczny

  Marzysz o własnym mieszkaniu, ale nie jesteś w stanie sfinansować go z oszczędności? Na pomoc przychodzi kredyt hipoteczny, który pozwoli szybko zrealizować marzenia o nowym domu.

  dowiedz się więcej

  Kredyt Gotówkowy

  Potrzebujesz finansowania na dowolny cel? Pomogę Ci wybrać najbardziej korzystny kredyt gotówkowy, który pozwoli zrealizować marzenia i nie stanie się zbytnim obciążeniem w przyszłości.

  dowiedz się więcej

  Kredyt deweloperski

  Przed Tobą ambitny projekt budowlany na dużą skalę? W sfinansowaniu inwestycji niezbędny może okazać się kredyt deweloperski, który umożliwi realizację nawet złożonych budowlanych przedsięwzięć.

  dowiedz się więcej

  Kredyt firmowy

  Gdy potrzebujemy środków na finansowanie inwestycji budowlanych najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na zaciągniecie tak zwanego kredytu deweloperskiego.

  dowiedz się więcej
  Usługi