Kredyt deweloperski

Kredyt deweloperski to rodzaj bankowego kredytu dla firm specjalizujących się w budowie lub modernizacji nieruchomości. Pozwala on na sfinansowanie budowy projektów mieszkaniowych lub nieruchomości komercyjnych. Za jego pomocą można również spłacić, lub refinansować inny kredyt o takim charakterze.

O uzyskanie kredytu deweloperskiego nie jest łatwo – bank szczegółowo sprawdza finansową kondycję spółki, dogłębnej analizie podawany jest także inwestor. Sprawdzana jest wiarygodność, struktura majątku i doświadczenie podmiotów. Przy tak skomplikowanej procedurze warto postawić na pomoc eksperta.

Jaka jest moja rola w tym procesie?

 • gwarantuję solidną znajomość rynku – przeanalizuję dla Państwa wszystkie dostępne oferty
 • wskażę optymalny dla projektu sposób finansowania
 • przejmę załatwianie licznych przy tego typu kredycie formalności
 • pomogę wynegocjować najkorzystniejsze warunki

  W czym mogę pomóc?

  Kredyt Hipoteczny

  Marzysz o własnym mieszkaniu, ale nie jesteś w stanie sfinansować go z oszczędności? Na pomoc przychodzi kredyt hipoteczny, który pozwoli szybko zrealizować marzenia o nowym domu.

  dowiedz się więcej

  Kredyt Gotówkowy

  Potrzebujesz finansowania na dowolny cel? Pomogę Ci wybrać najbardziej korzystny kredyt gotówkowy, który pozwoli zrealizować marzenia i nie stanie się zbytnim obciążeniem w przyszłości.

  dowiedz się więcej

  Kredyt inwestycyjny

  Szukasz sposobu na finansowanie nowych biznesowych przedsięwzięć? Warto rozważyć opcję kredytu inwestycyjnego, który pozwoli Ci rozwinąć lub zmodernizować firmę.

  dowiedz się więcej

  Kredyt firmowy

  Gdy potrzebujemy środków na finansowanie inwestycji budowlanych najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na zaciągniecie tak zwanego kredytu deweloperskiego.

  dowiedz się więcej
  Usługi