Niezależny Doradca Kredytowy Tomasz Wostal ul. Nalewki 8 lok.62, 00-158 Warszawa | ul. Jana Olbrachta 126 lok. 119, 01-373 Warszawa 734-734-349 DORADZTWO JEST BEZPŁATNE

O firmie

Tomasz Wostal

Jak rozpocząć z nami współpracę?

1.

Kontakt
Skontaktować się ze mną mogą Państwo pod numerem komórkowym +48 734-734-349 lub pisząc na adres kontakt@tomaszwostal.pl. Jeżeli nie odbieram telefonu to znaczy, że jestem właśnie na spotkaniu po którym do Państwa niezwłocznie oddzwonię. Na wiadomości odpisuję w ciągu maksymalnie 12 godzin.

2.

Spotkanie
W trakcie spotkania poznam Państwa oczekiwania kredytowe. Po sprawdzeniu Państwa historii kredytowej w BIK'u, analizy aktualnych ofert bankowych wraz z umowami, będę mógł przedstawić Państwu najlepsze rozwiązanie kredytowe. Wszystko przebiega w stałym kontakcie i o każdym kroku są Państwo informowani.

3.

Przyznanie kredytu
Końcem działań z mojej strony na tym etapie jest pozytywna decyzja o przyznaniu kredytu. Dalej mogą Państwo liczyć na moje doświadczenie i kontaktować się ze mną w jakiejkolwiek sprawie dotyczącej kredytów. Przez cały okres kredytowania mogą Państwo liczyć na moją pomoc i kontaktować się w razie jakichkolwiek problemów.

Sprawdź moją wiedzę na blogu firmowym!

Ostatnie artykuły z bloga firmowego:

Najczęściej zadawane przez klientów pytania!

Na problemy z kredytem:

 • Uwolnij się od złego kredytu

  Podjąłeś pochopnie decyzję kredytową i pojawiły się problemy z płatnością? Nie musisz się martwić, bo osób i firm w podobnej sytuacji jest mnóstwo i jej wiele rozwiązań sytuacji w której się znalazłeś. Banki wolą odzyskać swoje pieniądze i czas nie gra tutaj większej roli (w końcu kredyt hipoteczny spłaca się przez wiele lat).

 • Jak ustabilizować kredyty?

  Świat jest zbudowany na kredycie, ale nie powinno się tym sugerować i każdy kredyt jaki bierzemy powinien być dokładnie analizowany pod kątem przyszłości. Banki prześcigają się w wyścigu o kredytobiorców i przenosząc kredyt do innego banku możemy wiele zyskać. Informując również nasz bank o tym, że zanosimy się z zamiarem przeniesienie kredytu możemy otrzymać lepsze…

 • Jak sfinansować działalność zanim uzyskamy dotację z U.E

  Unia Europejska przyznaje duże dofinansowanie na innowacyjne pomysły czy rozwój działalności. Często wymagany jest wkład własny, a to najszybciej osiąga się poprzez kredyt gotówkowy czy inwestycyjny. Problemy pojawiają się w momencie jak kontrola z Unii Europejskiej cofnie nam dofinansowanie i zarządza zwrotu przyznanej kwoty. Większość firm zaczyna w tym momencie widzieć wyłącznie czarny scenariusz i…

 • Problemy z pożyczką pozabankową

  Pożyczki w innych instytucjach niż banki są ogromnym ryzykiem, co często można zauważyć w mediach. Ludzie tracą majątki całego życia podpisując niezrozumiałą umowę przez którą mogą nigdy nie uwolnić się od firmy pożyczkowej. Jednak w przypadku kiedy podpisaliśmy taką umowę i pojawiły się problemy finansowe, trzeba znaleźć rozwiązanie pozwalające na jak najszybszą i najtańszą ucieczkę.