O MNIE

Zaufanie to wynik solidnej, rzetelnej pracy i pełnego zrozumienia dla indywidulanych potrzeb każdego Klienta. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, dlatego do wszystkich powierzanych mi projektów finansowych podchodzę z należytą dbałością i skrupulatnością. Pierwsze własne mieszkanie? Rozwój biznesu? A może ważna dla Twojej firmy inwestycja? Wiem, jak istotne są cele, które przed sobą stawiacie i z radością wspomogę Was w ich realizacji.

Jako niezależny doradca z solidnym doświadczeniem zdobytym we współpracy z licznymi Klientami oraz podczas pracy w szeregu instytucji finansowych, zapewniam w pełni profesjonalne podejście do każdego wyzwania, które zdecydujesz się mi powierzyć.

Do grona moich Klientów zaliczają się osoby prywatne, przedsiębiorcy i deweloperzy nie tylko z Warszawy, gdzie mieści się moje biuro, ale również z obszaru całego kraju. Szczególnym powodem do dumy jest dla mnie fakt, iż większość moich Klientów trafia do mnie z polecania osób zadowolonych z wcześniejszej współpracy.

W czym mogę pomóc?

Kredyt Hipoteczny

Marzysz o własnym mieszkaniu, ale nie jesteś w stanie sfinansować go z oszczędności? Na pomoc przychodzi kredyt hipoteczny, który pozwoli szybko zrealizować marzenia o nowym domu.

dowiedz się więcej

Kredyt Gotówkowy

Potrzebujesz finansowania na dowolny cel? Pomogę Ci wybrać najbardziej korzystny kredyt gotówkowy, który pozwoli zrealizować marzenia i nie stanie się zbytnim obciążeniem w przyszłości.

dowiedz się więcej

Kredyt deweloperski

Przed Tobą ambitny projekt budowlany na dużą skalę? W sfinansowaniu inwestycji niezbędny może okazać się kredyt deweloperski, który umożliwi realizację nawet złożonych budowlanych przedsięwzięć.

dowiedz się więcej

Kredyt firmowy

Gdy potrzebujemy środków na finansowanie inwestycji budowlanych najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na zaciągniecie tak zwanego kredytu deweloperskiego.

dowiedz się więcej
Usługi