Kredyt obrotowy

Gdy Twoja firma wymaga ustabilizowania kondycji finansowej, pomocną opcją może okazać się kredyt obrotowy. To rodzaj pożyczki, z której środki można przeznaczyć na finansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa: opłacenie rachunków, uregulowanie wynagrodzeń, inwestycje, czy też zakup sprzętu, lub produktów niezbędnych dla dalszego funkcjonowania firmy.

Kredyt obrotowy może okazać się ratunkiem przed poważnym zadłużeniem przedsiębiorstwa. Po rozwiązanie to często sięgają właściciele małych i średnich biznesów, gdyż to właśnie ten rodzaj firm najczęściej boryka się z problemami związanymi z utrzymywaniem płynności finansowej.

Istnieją dwa rodzaje kredytu obrotowego: kredyt na rachunku bieżącym oraz na rachunku kredytowym. W pierwszym przypadku bank przyznaje firmie limit zadłużenia na bieżącym rachunku przedsiębiorstwa, a przekazane fundusze można wydać na dowolne zobowiązania. Drugi przypadek dotyczy większych inwestycji planowanych w najbliższej przyszłości i wymaga załatwienia znacznie większej ilości formalności.

W obu sytuacjach warto sięgnąć po pomoc doświadczonego doradcy, który przeprowadzi przedsiębiorcę przez gąszcz formalności i pomoże uzyskać optymalną pomoc dla biznesu.

Jaka jest moja rola w tym procesie?

 • dokonam analizy dostępnych na rynku rozwiązań
 • pomogę wybrać odpowiednią instytucję finansową
 • podpowiem, która wersja kredytowania jest optymalna dla Państwa firmy
 • pomogę w załatwieniu formalności

  W czym mogę pomóc?

  Kredyt Hipoteczny

  Marzysz o własnym mieszkaniu, ale nie jesteś w stanie sfinansować go z oszczędności? Na pomoc przychodzi kredyt hipoteczny, który pozwoli szybko zrealizować marzenia o nowym domu.

  dowiedz się więcej

  Kredyt Gotówkowy

  Potrzebujesz finansowania na dowolny cel? Pomogę Ci wybrać najbardziej korzystny kredyt gotówkowy, który pozwoli zrealizować marzenia i nie stanie się zbytnim obciążeniem w przyszłości.

  dowiedz się więcej

  Kredyt deweloperski

  Przed Tobą ambitny projekt budowlany na dużą skalę? W sfinansowaniu inwestycji niezbędny może okazać się kredyt deweloperski, który umożliwi realizację nawet złożonych budowlanych przedsięwzięć.

  dowiedz się więcej

  Kredyt inwestycyjny

  Szukasz sposobu na finansowanie nowych biznesowych przedsięwzięć? Warto rozważyć opcję kredytu inwestycyjnego, który pozwoli Ci rozwinąć lub zmodernizować firmę.

  dowiedz się więcej
  Usługi