Kontakt

  Ekspert Kredytowy

  Tomasz Wostal

  ŚRÓDMIEŚCIE
  ul. Żytnia 15 LU 14
  01-014 Warszawa

  Zobacz na mapie

  NIP: 531 159 29 10

  Telefon: +48 734 734 349
  E-mail: kontakt@tomaszwostal.pl

  Zobacz gdzie jesteśmy najbliżej Ciebie
  X

  Nasze oddziały

  Dlaczego ja?

  Doświadczenie

  W sektorze usług finansowych pracuję od kilkunastu lat. Ukończyłem studia na kierunku Finanse i Bankowość, po których podjąłem pracę jako konsultant kredytowy. Zajmowałem to stanowisko w kliku bankach, aż do roku 2008, kiedy zdecydowałem się na samodzielną działalność eksperta kredytowego. Duże grono zadowolonych Klientów i rosnąca liczba poleceń świadczy o moim sumiennym i rzetelnym podejściu do pracy, którą wykonuję z pasją i zaangażowaniem

  Profesjonalizm

  Każdy Klient to odrębna historia. Jestem gotów by jej wysłuchać i dogłębnie ją poznać. To indywidualne podejście i głębokie wnikanie w specyfikę konkretnego przypadku odróżnia moje usługi od sposobu działania większości dostępnych na rynku firm zajmujących się pomocą przy kredytach. Gwarantuję staranne zapoznanie się z każdą sprawą i dobór optymalnego rozwiązania dedykowanego danemu Klientowi.

  Terminowość

  W branży finansowej pojęcie solidności rozumiane jest również jako rzetelne dotrzymywanie terminów. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak cenny jest czas moich Klientów, dlatego terminowość to dla mnie kluczowy aspekt współpracy. Na konsultacje zapraszam Państwa do mojego biura w centrum Warszawy. W razie potrzeby chętnie ustalę spotkanie również w innym, dogodnym dla Klientów miejscu.

  W czym mogę pomóc?

  Kredyt Hipoteczny

  Marzysz o własnym mieszkaniu, ale nie jesteś w stanie sfinansować go z oszczędności? Na pomoc przychodzi kredyt hipoteczny, który pozwoli szybko zrealizować marzenia o nowym domu.

  dowiedz się więcej

  Kredyt Gotówkowy

  Potrzebujesz finansowania na dowolny cel? Pomogę Ci wybrać najbardziej korzystny kredyt gotówkowy, który pozwoli zrealizować marzenia i nie stanie się zbytnim obciążeniem w przyszłości.

  dowiedz się więcej

  Kredyt deweloperski

  Przed Tobą ambitny projekt budowlany na dużą skalę? W sfinansowaniu inwestycji niezbędny może okazać się kredyt deweloperski, który umożliwi realizację nawet złożonych budowlanych przedsięwzięć.

  dowiedz się więcej

  Kredyt firmowy

  Gdy potrzebujemy środków na finansowanie inwestycji budowlanych najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na zaciągniecie tak zwanego kredytu deweloperskiego.

  dowiedz się więcej
  Usługi