Pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna to pożyczka zabezpieczana hipoteką na nieruchomość, której pożyczkobiorca jest właścicielem. Ten rodzaj pożyczki zaciąga się zazwyczaj na długi okres czasu – nawet do 30 lat oraz do 80% wartości nieruchomości, pod której hipotekę jest zaciągana.

W przeciwieństwie do kredytu hipotecznego, którego celem jest wsparcie finansowe zakupu nieruchomości, pożyczka hipoteczna dostępna jest dla Klientów, którzy nieruchomość już posiadają. Nieruchomość ta staje się wówczas zabezpieczeniem pożyczki, a uzyskane pieniądze mogą być przeznaczony na dowolny cel.

Aby odnaleźć odpowiednią ofertę pożyczki hipotecznej, warto zasięgnąć pomocy eksperta, który przeprowadzi Cię przez cały proces, gwarantując wybór idealnego dla Ciebie rozwiązania.

Jaka jest moja rola w tym procesie?

 • podpowiem, gdzie znaleźć konieczne do uzyskania tego typu pożyczki dokumenty
 • przedstawię wady i zalety wynikające w wyboru tego rozwiązania
 • przeanalizuję dostępne na rynku oferty i pomogę wybrać optymalną dla Państwa propozycję
 • w zrozumiały sposób wyjaśnię warunki zawarte w umowie

  W czym mogę pomóc?

  Kredyt Hipoteczny

  Marzysz o własnym mieszkaniu, ale nie jesteś w stanie sfinansować go z oszczędności? Na pomoc przychodzi kredyt hipoteczny, który pozwoli szybko zrealizować marzenia o nowym domu.

  dowiedz się więcej

  Kredyt Gotówkowy

  Potrzebujesz finansowania na dowolny cel? Pomogę Ci wybrać najbardziej korzystny kredyt gotówkowy, który pozwoli zrealizować marzenia i nie stanie się zbytnim obciążeniem w przyszłości.

  dowiedz się więcej

  Kredyt deweloperski

  Przed Tobą ambitny projekt budowlany na dużą skalę? W sfinansowaniu inwestycji niezbędny może okazać się kredyt deweloperski, który umożliwi realizację nawet złożonych budowlanych przedsięwzięć.

  dowiedz się więcej

  Kredyt inwestycyjny

  Szukasz sposobu na finansowanie nowych biznesowych przedsięwzięć? Warto rozważyć opcję kredytu inwestycyjnego, który pozwoli Ci rozwinąć lub zmodernizować firmę.

  dowiedz się więcej
  Usługi