Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny to kredyt, którego celem jest spłata zaciągniętych wcześniej zobowiązań finansowych. Polega on na konsolidacji rat innych kredytów, przy czym nie ma obowiązku łączenia wszystkich posiadanych zadłużeń. W ramach kredytu konsolidacyjnego można połączyć np. kredyt gotówkowy, mieszkaniowy, samochodowy, a także raty z kart kredytowych czy też spłaty debetu na rachunkach bankowych.

Zaciągając kredyt konsolidacyjny, dłużnik zamiast wielu dotychczasowych zobowiązań, spłaca zadłużenie wobec jednej instytucji finansowej, która przyznała mu kredyt. Dzięki temu ma do czynienia z jedną, przejrzyście skonstruowaną ratą. Jeśli wydłużono okres finansowania, może ona być niższa niż suma dotychczasowych spłat.

Dla wielu osób borykających się z szeregiem zobowiązań kredyt konsolidacyjny będzie rozsądnym i pomocnym rozwiązaniem. Przy wyborze odpowiedniej opcji warto jednak zdać się na fachową poradę eksperta.

Jaka jest moja rola w tym procesie?

 • przeanalizuję obecną sytuację zadłużenia
 • pomogę wybrać odpowiednie rozwiązanie kredytowe
 • zadbam o to, by konsolidacja stała się realnym odciążeniem, a nie kolejnym uciążliwym zobowiązaniem
 • dopilnuję wszelkich formalności

  W czym mogę pomóc?

  Kredyt Hipoteczny

  Marzysz o własnym mieszkaniu, ale nie jesteś w stanie sfinansować go z oszczędności? Na pomoc przychodzi kredyt hipoteczny, który pozwoli szybko zrealizować marzenia o nowym domu.

  dowiedz się więcej

  Kredyt Gotówkowy

  Potrzebujesz finansowania na dowolny cel? Pomogę Ci wybrać najbardziej korzystny kredyt gotówkowy, który pozwoli zrealizować marzenia i nie stanie się zbytnim obciążeniem w przyszłości.

  dowiedz się więcej

  Kredyt deweloperski

  Przed Tobą ambitny projekt budowlany na dużą skalę? W sfinansowaniu inwestycji niezbędny może okazać się kredyt deweloperski, który umożliwi realizację nawet złożonych budowlanych przedsięwzięć.

  dowiedz się więcej

  Kredyt inwestycyjny

  Szukasz sposobu na finansowanie nowych biznesowych przedsięwzięć? Warto rozważyć opcję kredytu inwestycyjnego, który pozwoli Ci rozwinąć lub zmodernizować firmę.

  dowiedz się więcej
  Usługi