Niezależny Doradca Kredytowy Tomasz Wostal ul. Nalewki 8 lok.62, 00-158 Warszawa | ul. Jana Olbrachta 126 lok. 119, 01-373 Warszawa 734-734-349 DORADZTWO JEST BEZPŁATNE

pożyczki oddłużeniowe Warszawa

Pożyczka oddłużeniowa służy spłacie zobowiązań finansowych które stały się uciążliwe dla budżetu. W Warszawie działa wiele firm oferujących pożyczki oddłużeniowe, ale ogromna większość z nich żeruje na ciężkiej sytuacji klienta i braku znajomości prawa, w wyniku czego pożyczka oddłużeniowa może stać się znacznie większym problemem niż cel dla którego ją zaciągnięto.

Warszawa z racji na duże zaludnienie i duże koszty utrzymania stała się prawdziwym rajem dla nieuczciwych firm oferujących rewelacyjne (na pierwszy rzut oka) warunki pożyczki oddłużeniowych. W trakcie swojej pracy wielokrotnie spotykałem się z osobami, których pożyczka oddłużeniowa wpędziła w poważne problemy finansowe.

Zbyt wysoka rata kredytowa, zobowiązania komornicze, z trudem spłacane pożyczki, wyczyszczenie niekorzystnej historii kredytowej – Powodów dla których pożyczka oddłużeniowa cieszy się tak dużą popularnością jest znacznie dłuższa. Proszę pamiętać, że bez względu na powód należy dokładnie sprawdzić która firma daje pożyczkę gotówkową na jasnych warunkach.

Pożyczka oddłużeniowa z doradcą kredytowym

Jeżeli chcą Państwo sprawdzić która pożyczka oddłużeniowa jest najlepsza dla obecnej sytuacji finansowej, zapraszam do kontaktu. W ciągu 8 lat działania doradztwa kredytowego pomogłem osobom prywatnym, osobom medialnym i firmom w wyborze najlepszej pożyczki oddłużeniowej.

W wyborze kieruję się wieloma czynnikami, które po wnikliwej analizie pozwalają mi na przedstawienie najlepszej opcji na rynku. Nie biorę pod uwagę jedynie wysokości raty, ale warunki umowy, sytuacje w opóźnieniu z ratami czy pogorszenie obecnej sytuacji finansowej. Pożyczka oddłużeniowa który Państwu zaproponuję będzie w 100% spełniać oczekiwania i cechować się niską ratą na tle konkurencji.

Pożyczka oddłużeniowa – na co trzeba uważać?

Przy wyborze pożyczki oddłużeniowej należy zwracać uwagę w szczególności na warunki umowy, które mogą wydawać się uczciwe, a w rzeczywistości mogą wpędzić klienta w niekończące się raty pożyczki czy w efekcie końcowym spłaci się znacznie większą kwotę niż się szacowało.

Wiem, że bardzo często przy wyborze pożyczki oddłużeniowej działa się pod presją czasu, ale nie wolno tak poważnej decyzji podejmować pod wpływem impulsu czy obietnicach o uczciwości firmy dającej pożyczkę. Wielokrotnie udzielałem doradztwa osobom, które miały już powiadomienia komornicze z powodu „rewelacyjnej pożyczki oddłużeniowej”. Oczywiście zawsze jest wyjście z takiej sytuacji, ale wystarczyła chłodna kalkulacja i odrobina cierpliwości, aby uniknąć zszarganych nerwów, nieprzespanych nocy i straty gotówki.

Trzeba też zwrócić uwagę na „polecenie firmy od znajomych”, bo często takie firmy dają uczciwe umowy i warunki w danym miesiącu, a następnie powracają do stosowania balansujących na granicy prawa warunków. Znajomi chcą dla nas jak najlepiej i dlatego niektóre firmy w ten nieetyczny sposób pozyskują polecenia, które kończą się niefortunnie.

Zawsze istnieje rozwiązanie, a ja ze swojej strony mogę Państwu zagwarantować, że polecona przeze mnie firma oferująca pożyczki oddłużeniowe będzie po prostu uczciwa. Zapraszam serdecznie do kontaktu ze mną.