Niezależny Doradca Kredytowy Tomasz Wostal ul. Nalewki 8 lok.62, 00-158 Warszawa | ul. Jana Olbrachta 126 lok. 119, 01-373 Warszawa 734-734-349 DORADZTWO JEST BEZPŁATNE

kredyt z dopłatą Mieszkanie Dla Młodych

Zakup mieszkania może być niekiedy sporym wyzwaniem zwłaszcza dla młodych ludzi. W związku z tym rząd wprowadził w życie od 1 stycznia 2014 roku program o nazwie "Mieszkanie dla Młodych", dzięki któremu kupujący, jeśli tylko spełnią niezbędne warunki otrzymają od państwa dofinansowanie do swoich czterech kątów. Wszyscy, którzy planują zakup mieszkania powinni się zainteresować takim rozwiązaniem, gdyż dopłaty są bardzo korzystne.

Procedura otrzymania kredytu z dopłatą właściwie niczym nie różni się na przykład od tej kredytu hipotecznego. Wnosząc wniosek należy tylko zaznaczyć, że chcemy skorzystać z programu oraz dołączyć pisemne oświadczenia o spełnieniu wszystkich warunków. Pewną przeszkodą mogą być wspomniane warunki jakie trzeba spełniać, aby otrzymać dofinansowanie. Jeśli sami nie jesteśmy w stanie uporać się z załatwieniem wszystkich formalności zachęcam do skorzystania z moich usług. Jako profesjonalny doradca kredytowy zadbam o skompletowanie niezbędnych dokumentów i zajmę się całą procedurą przyznawania kredytu.

W trakcie jednego spotkania zapoznam Państwa z ofertami banków, w związku z czym znacznie łatwiej będzie można wybrać tą najkorzystniejszą. Tego typu pomoc może okazać się nieoceniona w trakcie całego procesu pozyskiwania kredytu. W imieniu klienta negocjuje warunki umowy, a znajomość mechanizmów bankowych pozwala mi przeprowadzać to wyjątkowo skutecznie.

Program "Mieszkanie Dla Młodych" polega na dofinansowaniu wkładu własnego lub w niektórych przypadkach dodatkowo pomaga spłacić część zadłużenia. Wysokość dopłaty zależna jest od powierzchni mieszkania, od tego czy jesteśmy singlami czy też w związku małżeńskim, ilości dzieci oraz wskaźnika określającego dopłatę według lokalizacji. Bez względu na rodzaj dopłaty w każdym przypadku jest ona bezzwrotna. Warto zatem podjąć próbę jej otrzymania.

Niezbędne warunku programu Mieszkanie Dla Młodych

  1. Nie można posiadać własnościowego mieszkania, również jeśli miało to miejsce w przeszłości (nie dotyczy to rodzin z trojgiem lub większą ilością dzieci).
  2. Wiek osoby starającej się o dofinansowanie nie może przekroczyć 35 lat, a w przypadku małżeństwa liczy się wiek młodszego małżonka (nie dotyczy to rodzin z trojgiem lub większą ilością dzieci).
  3. Cena mieszkania nie może przekroczyć wskaźnika określającego dopłatę według lokalizacji.
  4. Kredyt musi być zaciągnięty na co najmniej 15 lat i 50% wartości mieszkania.

Ilość formalności jakie trzeba spełniać może niekiedy przyprawić o zawrót głowy, dlatego też wiele osób rezygnuje już na samym początku z możliwości dofinansowania. Z pomocą doradcy kredytowego sytuacja ma się już inaczej.

Niezrozumiałe dla klienta pojęcia finansowe już nie straszą. Krok po kroku są przeze mnie omawiane, aby były one jasne i przejrzyste. Z taką wiedzą oraz wsparciem doradcy znacznie łatwiej przejść przez całą procedurę przyznawania kredytu pozyskując przy tym dofinansowanie w oparciu o program "Mieszkanie dla Młodych" dlatego zapraszam do kontaktu i umówienia się na spotkanie.