Niezależny Doradca Kredytowy Tomasz Wostal 00-158 Warszawa, ul. Nalewki 8 lok.62 734-734-349 DORADZTWO JEST BEZPŁATNE

Kredyt oddłużeniowy

Wielu Polaków zmaga się z trudnościami w spłacie zaciągniętych pożyczek i kredytów. Z pozoru małe zadłużenie jeśli nie jest spłacane może przerodzić się w nie lada problem. Starając się ratować sytuację ludzie zaciągają jeden kredyt, aby spłacić drugi. Niestety jest to bardzo zła praktyka, która w perspektywie czasu doprowadza do sytuacji, w której wartość zadłużenia staje się tak duża, że już nie sposób samemu sobie z nią poradzić. Tak zwana pętla kredytowa to zjawisko często spotykane, ale na szczęście istnieją mechanizmy, które są w stanie pomóc ją przezwyciężyć.

Sprawdzonym rozwiązaniem są tak zwane kredyty oddłużeniowe. Z ich pomocą z biegiem czasu można uporać się ze wszystkimi zaciągniętymi zobowiązaniami. Co należy zrobić, aby otrzymać taki kredyt? Skontaktować się ze mną i skorzystać z pomocy profesjonalnego doradcy. Sam sposób postępowania jest podobny i wygląda następująco.

W pierwszej kolejności czekam na informację od Państwa drogą telefoniczną bądź też mailową. Po krótkiej rozmowie rozpoczynamy zbieranie informacji odnośnie zadłużenia. Są to między innymi kwoty zadłużenia, instytucje w jakich zostały zaciągnięte zobowiązania, wielkości rat oraz obecny opis sytuacji w jakiej znajduje się klient. Dane są potrzebne do określenia stopnia złożoności problemu oraz przygotowania planu naprawczego. Wnikliwa analiza doradcy dotycząca zadłużenia pozwala na wybranie kilku produktów, które w oparciu o możliwości dłużnika, będą w stanie pomóc mu wyjść z zaistniałej sytuacji. Sam wybór konkretnego rozwiązania zależny jest jedynie od klienta.

Może on zdecydować się na zaproponowany produkt finansowy lub wybrać inny z puli dostępnych. Następnie zostaje uruchomiony kredyt oddłużeniowy. Oczywiście w tym momencie nie kończy się pomoc z mojej strony. Konsultacje mogą być prowadzone przez cały czas spłacania kredytu. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i pomogę w rozwiązaniu nieprzewidzianych komplikacji.

Kredyt oddłużeniowy jest dostępny niemal dla każdego klienta starającego się wyjść z pętli kredytowej. Ze względu na indywidualny charakter każdej sprawy warunki kredytu również będą się od siebie różnić. Pewne jest natomiast, że wybierany jest zawsze ten, który jest dla niego najbardziej opłacalny. Wybór zawsze musi się opierać o sytuację finansową dłużnika. Dlatego też analiza jest konieczna po to, aby wybrany produkt finansowy, który naprawdę byłby w stanie pomóc wyjść z zadłużenia.

Niebezpieczeństwo jakie wynika z zadłużania się za pomocą szybkich kredytów i chwilówek jest niezwykle duże, niemniej jednak jeśli już do tego doszło trzeba zdawać sobie sprawę, że to jeszcze nie koniec świata. Wiele osób decydując się na kredyt oddłużeniowy wyszło na prostą, a spłacone długi stały się dla nich przestrogą na przyszłość.