Niezależny Doradca Kredytowy Tomasz Wostal ul. Nalewki 8 lok.62, 00-158 Warszawa | ul. Jana Olbrachta 126 lok. 119, 01-373 Warszawa 734-734-349 DORADZTWO JEST BEZPŁATNE

Kredyt gotowkowy

Kredyt gotówkowy to produkt finansowy, który jest najczęściej wybieramy przez grono konsumentów. Inaczej jak w przypadku kredytów na konkretny cel nie jesteśmy zobowiązani żadnymi wytycznymi do jego wykorzystania. Sami decydujemy na jaki cel chcemy go przeznaczyć.

Sfinansowanie wakacji, zakup samochodu, mały remont czy po prostu podreperowanie domowego budżetu, z punku widzenia banku nie ma to większego znaczenia. Jego otrzymanie nie wymaga również tylu formalności i skomplikowanych procedur. Jednymi słowy jest to prosty sposób na pozyskanie dodatkowych środków.

Niemniej jednak wybór korzystnej oferty może stać się nie lada problemem. Rynek kredytów gotówkowych jest bardzo dynamiczny więc jeszcze do niedawna najkorzystniejszy kredyt może dzisiaj okazać się co najmniej przeciętny. Jeśli chcemy mieć pewność, że wybraliśmy najlepiej warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego. Posiada on bowiem stale aktualizowaną ofertę wszystkich banków zatem bardzo łatwo wśród takiego zestawienia wybrać ten najkorzystniejszy. Poza atrakcyjnymi warunkami oszczędzamy również swój czas.

Moją rolą jest nie tylko wskazanie najodpowiedniejszego wyboru, ale również przedstawienie wad i zalet poszczególnych produktów. Obecnie na rynku działa wiele parabanków i instytucji finansowych proponujących tak zwane kredyty "chwilówki". Są one bardzo popularne, gdyż niezwykle łatwo jest otrzymać. Problem polega jednak na tym, że późniejsza ich spłata może okazać się dużym problemem.

Wysokie oprocentowanie i niejasno sformułowane umowy dają możliwość stosowania wielu nadużyć wynikiem czego często jesteśmy zmuszeniu oddać wielokrotność tego co pożyczyliśmy. Warto zatem przed dokonaniem ostatecznego wyboru skonsultować się z doradcą kredytowym.

W każdej chwili jestem do Państwa dyspozycji. Jeśli tylko klient ma jakieś wątpliwości odnoście zapisów w umowie służę swoją pomocą. Lepiej odpowiednio wcześnie zareagować niż później mieć z tego powodu problemy. Kredyt gotówkowy pozwala na szybkie uzyskanie potrzebnych środków przy zachowaniu minimum formalności co jest z pewnością jego największą zaletą, a możliwość elastycznego dopasowania raty oraz terminu spłaty w połączeniu z atrakcyjnym oprocentowaniem przyciąga wielu klientów.
Jeśli potrzebują Państwo gotówki rozwiązanie wydaje się być oczywiste. Korzystając z usług doradcy finansowego otrzymujemy dodatkowo pewność, że źródło finansowania jest bezpieczne i najbardziej korzystne.